Eve Mama Hizmeti

Ümraniye – Çekmeköy – Sancaktepe – Ataşehir – Alemdağ – Taşdelen – Sarıgazi

Eve döndüğünüzde kedi maması almayı unuttuğunuzu farkettiniz ve tekrar çıkıp mama almak için yorucu bir gün oldu. Veya işlerinizden ve yoğunluğunuzdan bir türlü sıra gelmiyor yada çok üşengeç birisiniz.
Sizler için haftanın 7 günü eve mama teslimatı hizmeti sunmaktayız. Clubvet Veteriner Kliniği’nde her zaman taze mamanızı bulabilirsiniz. Kliniğimizde kedi ve köpekler için sürekli satış olduğu için mamalarımızın tarihi geçme gibi bir sorunu yoktur.
Depomuzda sürekli bulundurduğumuz markalarımız Royal Canin, Proplan, N&D, Advance, Naturea gibi üst sınıf markalardır. Kuru mamanın yanında aynı markaların kedi köpek konserve yaş mamalarınıda bulundurmaktayız. Veteriner mama serimizden üriner – struvit ( UR ) mama, hipoalerjenik ( HA ) mama, obezite mama, renal mama, gastrointestinal ( EN ), kardiyak mama başta olmak üzere bir çok çeşit mama depomuzda hazır bulundurmaktayız.

Veteriner Mama Serisi Markalarımız: Proplan, Royal Canin, Vetlife, Advance

• Saat 9:00 – 17:00 arası eve mama servisimiz bulunmaktadır.

• Ümraniye – Çekmeköy – Ataşehir – Sancaktepe – Sarıgazi – Alemdağ – Taşdelen bölgelerine eve mama servisimiz vardır.

• Eve Mama Servisimiz yakın civarlara ücretsiz olup, bulunduğunuz yere göre küçük bir teslimat ücreti gerektirebilir.

Yerel depomuzda çok kaliteli evcil hayvan gıda markaları stoklamaktayız.  Mamaları evinize getirmemiz için bizi 05413135445‘den arayarak yada whatsapp yoluyla siparişinizi verebilirsiniz. Eve mama siparişlerinizi, dağıtım aracımızla doğrudan müşterilerimizin kapılarına yada belirledikleri adrese gönderiyoruz.
Bir sıkıntı olduğunda yada hizmetimizi daha iyi verebilmemiz için önerilerinizi duymaktan büyük mutluluk duyarız.

Konuşmaya Başla
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?