Hekimlerimiz

Gültekin Külekçi

Kurucu Veteriner Hekim

Kurucu Veteriner Hekimimiz Vet. Hek. Gültekin Külekçi , 2002 yılında İstanbul Üniversitesi Veteriner Hekimlik Bölümü’nden mezun oldu. Lisans çalışmalarını tamamladıktan sonra, İstanbul’da bir çok hayvan hastanesinde mesleki kariyerinin temellerini attıktan sonra, İstanbul Çekmeköy’de Clubvet Veteriner Kliniği’ni hayvan sahiplerinin hizmetine açtı.

Külekçi, bilinçli hayvan eğitiminin önemine inanmakta; hastaları ve müşterileri ile güçlü bir ilişki geliştirmektedir. Özel veteriner ilgi alanları arasında yumuşak doku cerrahisi ve yara sağaltımı yer almaktadır. Kedilerin korkunç rüyası Feline Infectious Peritonitis hastalığı ile ilgili çalışmaları halen devam etmektedir.

Veteriner hekimliği uygulamadığı zamanlarda seyahat, canlı müzik, fitness ve yürüyüş yapmayı sever. Kangal, Alman kurdu, Pekingese, Yorkshire, Scotishfold kedi ve tavşan sahibi olup evinin etrafında ki 10 orman köpeği ile özel olarak ilgilenmektedir.

Pınar Külekçi

Kurucu Veteriner Hekim

Veteriner Hekim Pınar Yalım Külekçi, İstanbul Üniversitesi 2002 yılı mezunudur. Yüksek lisansını

Veteriner Hekim- Serhat Yazıcı-mod

Serhat Yazıcı

Veteriner Hekim

Afyon Kocatepe Üniversitesi 2016 yılı mezunuyum. Doğum ve Jinekoloji alanında yüksek lisansıma devam etmekteyim. Mesleki heycanımızın taze olduğu bu yıllarda; hem akademik çalışmalarımı hızlandırabileceğim hem de bilgi ve tecrübelerimi arttırabileceğim esnek bir ortam sağlayan Clubvet Veteriner Kliniği’nde çalışmaktan son derece mutluyum.

Abbas Ertürk

Veteriner Hekim

Vet. Hek. Abbas Ertürk, İstanbul Üniversitesi Veteriner Hekimlik Bölümü’nden 2017 yılında mezun olmuştur. Kendini dahiliye alanında geliştiren veteriner hekimimizin özel ilgi konuları arasında sindirim sistemi ve üriner sistem gelmektedir. Küçüklükten gelen hayvan sevgisi Vet. Hek. Ertürk’ü iyi bir veteriner hekim olma yoluna sevketmiştir. Tecrübe ve yaptığı çalışmaları günlük halinde not almayı alışkanlık haline getiren hekimimiz, gerek üniversite hocalarının gerekse çalışma arkadaşlarının takdirini kazanmıştır. Teorikten ziyade pratik tecrübe anlayışını benimseyerek mezun olmasının arifesinde iş hayatına atılarak hayallerini gerçekleştirmeye başladı.

Teknikerlerimiz

Vet. Tek. Edanur Akar

Edanur Akar

Veteriner Teknikeri

Amasya Üniversitesi Laborant ve Veteriner Sağlık Bölümünden 2016 yılında mezun oldum. Mesleki kariyerimin bu ilk yıllarında, profesyonel ve enerji dolu çalışma arkadaşlarım sayesinde daha hızlı tecrübe sahibi olup, teknik bilgilerimin temellerini sağlam atıyorum. Clubvet ailesi ile çalıştığım için şanslı ve gururluyum.

Seydanur İbatsalı

Veteriner Teknikeri

Gümüşhane Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi 2017 mezunuyum. Hayvan sevgisiyle büyüdüğüm yılların semeresini mesleğimi icra ederek almaktayım. Tedavi ettiğim hayatta tutabildiğim her canlı beni bu mesleğe daha da bağlı hale getiriyor. Clubvet Veteriner Kliniği’nde bu mutluluğu sonuna kadar yaşıyorum.

Vet. Tek. Aytekin Avcı

Aytekin Avcı

Veteriner Teknikeri

Selimiye Tekniki ve Mesleki Anadolu Lisesi Hayvan Sağlığı bölümü 2015 mezunuyum. Şu an Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi Veterinerlik fakültesi öğrencisiyim. 6 yıldır Clubvet ailesinin bir parçasıyım. Mezun olduktan sonra Türkiye mesleki hayatıma devam etmek istiyorum.

Personellerimiz

Murat Erbaş

Murat Erbaş

Kuaför ve Bakım Personeli

1977 Ordu doğumluyum. Kedi ve köpek kuaför ve bakım görevlisi olarak 2012’den beri Clubvet’e hizmet vermekteyim. Bu ailenin bir parçası olduğum için gururlu ve mutluyum.

Betül Bayav

İnsan Kaynakları Sorumlusu

Clubvet denildiğinde akla ilk gelen isimlerden olan kliniğin simgeleşmiş hanımefendisi Betül Bayav, 2012 yılından beri tüm özverisiyle çalışmasına devam etmektedir.

Ahmet Yalçın

Dijital Pazarlama Sorumlusu

2012 yılında 9 Eylül Makine Mühendisliği bölümünden mezun olan Ahmet Yalçın, mesleki kariyerini yeni çağın mesleklerinden olan dijital pazarlama ve marka yönetimi alanında sürdürmektedir. Reklam analiz ve performans geliştirme üzerine 5 yıllık iş tecrübesinden sonra, 2018 yılında Clubvet ailesiyle ortak bir projede bir araya gelerek, güzel bir sürecin ilk adımını atmıştır. Clubvet ve tüm alt markalarının sorumluluğunu üstlenerek geliştirme sürecinde en önemli rol adamı olmayı hedeflemektedir.

Stajyerlerimiz

Semih

Stajyer Tekniker

Selimiye Sağlık Meslek Lisesi Veterinerlik Bölümünde 4. sınıf öğrencisiyim. Öncelikli hedefim Clubvet Veteriner Kliniği’nde teknik temelimi iyi oturtarak, ülkemizin güzel üniversitelerinden birinde veterinerlik diploması sahip olmak. Bu uygun ortama sahip olduğum için Clubvet ailesine teşekkür ederim.

 

Bizimle çalışmak ister misiniz? Evet