Acil Veteriner Hizmeti

Acil pet servis , kaza geçiren yaralanan yada hastalanan pet hayvanlarımız için sunduğumuz bir sağlık hizmetidir. Kliniğimiz dışında ki sağlık olaylarına çağrılmamız durumunda pet ambulansı ile ulaşıp ilk müdahale ve gerekli durumlarda kliniğimize transfer şeklinde gerçekleşir.

Acil Veteriner Hizmetinden Hangi Saatlerde Faydalanılabilir?

 

Bu hizmetimiz saat 09:00 da başlayarak saat 18:00 da son bulmaktadır. Çağırılan adrese iki veteriner sağlık personeli gelir. Yanlarında gerekli tıbbi malzemeler ile bulundukları noktada yapılabilecek olan müdahaleyi yaparlar. Daha sonrasında gerekli görülürse kliniğimiz de tedavi edilmek üzere hastayı transfer ederler. Geri kalan tedavi hizmetleri kliniğimizde gerçekleştirilir.

Hastanın tedavisi gerekli görülürse bitene kadar klinikte gerçekleşir. Hastanın genel durumu stabil ve ilaçlarla tedavi süreci izlenebilecek ise reçete yada kullanılan ilaçlar ile taburcu edilir. Kontrollere çağrılır.

Verilen sağlık hizmeti ücrete tabidir. Yapılan tıbbi müdahaleler ve transfer hizmetlerinin karşılığı İstanbul veteriner hekimler odasının belirlediği taban fiyatlar uygulanmaktadır.

Acil pet servisimizi çağırmak için 0541 313 54 45 numaralı telefondan bizlere ulaşabilir ve whatsapp üzerinden konumunuzu gönderebilirsiniz.

Konuşmaya Başla
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?